Персонализиран комфорт за върховно усещане Презервативите Mister Size са създадени за мъжете, които не правят компромис с удоволствието. Благодарение на прецизното прилягане, те премахват стягането или изхлузването, позволявайки ви да се съсредоточите изцяло върху емоцията в своята любовна игра. Изключително тънката им стена позволява преноса на топлина и нежност, като същевременно осигурява надеждна защита.
Качество и иновация във всяка опаковка Всеки презерватив е изработен от висококачествен естествен латекс, снабден е с лубрикант и завършва с резервоар за максимално удобство. Продуктът е напълно веган и е изключително лесен за поставяне, благодарение на гъвкавостта на материала. Специалната мерителна скала върху лицевата страна на кутията помага на всеки партньор бързо и лесно да определи точния размер за идеална любовна игра.
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Тип: Индивидуално прилягащи презервативи (Custom fit).
-
Свойства: Прозрачни, лубрикирани, с резервоар.
-
Усещане: Изключително тънки за интензивна чувствителност.
-
Материал: Естествен каучуков латекс.
-
Предимство: Веган продукт, лесен за поставяне.
-
Специална функция: Мерителна скала върху опаковката за избор на размер.
ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
-
Количество: 3 броя в опаковка.
-
Цвят: Прозрачен.
-
Налични ширини: 47 мм, 49 мм, 53 мм, 57 мм, 60 мм, 64 мм, 69 мм.
-
Таблица с размери (обиколка на пениса):
-
47 мм: за обиколка от 9.5 до 10 см.
-
49 мм: за обиколка от 10 до 10.5 см.
-
53 мм: за обиколка от 10.5 до 12 см.
-
57 мм: за обиколка от 12 до 13.5 см.
-
60 мм: за обиколка от 13.5 до 14.5 см.
-
64 мм: за обиколка от 14.5 до 15.5 см.
-
69 мм: за обиколка от 15.5 до 16.5 см.
-
СЪСТАВКИ (INGREDIENTS)
Естествен каучуков латекс (Natural Rubber Latex), Лубрикант на силиконова основа.
УПОТРЕБА И ПОДДРЪЖКА
Използвайте мерителната скала върху опаковката, за да изберете подходящия за вас размер. Поставете презерватива преди началото на вашата любовна игра, като следвате инструкциите в опаковката. Да се съхранява на хладно и сухо място, далеч от пряка слънчева светлина. Използвайте само с лубриканти, съвместими с латекс.


